Pediatria

Home / Pediatria

Profilaktyka zdrowotna we wczesnym okresie życia dziecka jest najlepszą inwestycją rodziców w jego przyszłość. Z myślą o najmłodszych Pacjentach i ich opiekunach stworzyliśmy nowoczesną Poradnię Pediatryczną. Powstała ona, aby zapewnić dzieciom kompleksową, specjalistyczną opiekę medyczną, rodzicom zaś dać pewność zdrowego rozwoju ich pociech. Prowadzone przez Centrum Q7 działania profilaktyczne i edukacyjne, życzliwy personel, a także możliwość stałego kontaktu z lekarzem prowadzącym, pozwalają budować więź z dzieckiem i jego rodzicami.

Chcemy, aby Twoje dziecko traktowało wizytę u nas jak ciekawą przygodę. Kolorowy wystrój wnętrz, przyjazna atmosfera, odpowiednio przeszkolony personel dają poczucie bezpieczeństwa i budują pozytywne nastawienie dziecka do dalszego leczenia. Zdobycie jego zaufania znacznie ułatwia proces diagnozy i wdrożenie odpowiedniej terapii. Prowadzimy wizyty zapoznawcze, podczas których pielęgniarka w ciekawy sposób wyjaśnia działanie niektórych urządzeń medycznych oraz opowiada dziecku o ich zastosowaniu.

Problemy zdrowotne i choroby przebyte w dzieciństwie mogą rzutować na dalszy rozwój dziecka, a w przyszłości na kondycję zdrowotną dorosłego człowieka. W Centrum Q7 doskonale o tym wiemy,dlatego szczególną opieką otaczamy już od najmłodszych lat.